בקתת השביליסטים

בקתה זו נבנתה בעזרתם של מתנדבים ותורמים אוהבי מדבר וטבע עבור ההולכים והרוכבים בשביל ישראל. זו בקתה קהילתית שבה אתם המארחים של עצמכם ושל המטיילים אשר יגיעו אחריכם.

איך מזמינים?

בבקתה 6 מיטות עם מזרונים ושמיכות, מטבח מאובזר, פינות ישיבה, פינת מדורה ומקלחת חמה.
להזמנת מיטה בצעו הזמנה דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו: בדקו בלוח התפוסה האם יש מקומות פנויים. אם אין, אז אין. מצטערים. (אין אפשרות ללינה באוהלים)
אם יש מקומות: בחרו תאריך הגעה, תאריך עזיבה והזמינו את מספר המיטות הדרושות לכם. אנא זכרו שהבקתה מתוכננת ללינה של לילה אחד או שניים. שהייה של שלושה לילות או יותר ,תתאפשר אם ברצונכם להתנדב במקום ואת זה יש לתאם מראש בטלפון 08-6584748. אם יש שינוי או צורך לבטל, אנא אל תהססו לעשות זאת, כדי לאפשר לאחרים ללון בבקתה. ביטולים במייל בלבד: [email protected].
עקב אילוצים טכניים בלבד, אתם נדרשים להזין פרטי כ. אשראי בעת ההזמנה המקוונת. כמו כן, תראו שההזמנה עולה שקל אחד. אנא התעלמו מכך, אנחנו לא נגבה אותו. גם זה מאילוצים טכניים בלבד.
אנא זכרו שהבקתה מיועדת למי שמטייל ברגל או באופניים וציודו עמו. כשאתם מבצעים הזמנה ללינה בבקתה, אתם מצהירים שאתם אכן מטיילים באופן זה וכך גם עוזבים את המקום. סומכים עליכם.
הבקתה נמצאת בסמוך למתחם אירוח, ולבתים פרטיים בצוקים, בהם שוהים ולנים אנשים טובים שבאו להנות משקט ושלווה מדבריים. הדבר האחרון שאנו מאמינים שיתאים להם זו חבורה רועשת של ‘שביליסטים’. לכן, אנו מבקשים בכל לשון של בקשה, מרגע הגעתכם למתחם ועד לעזיבתכם, לשמור על אווירת המדבר ולכבד את המקום והנוכחים בו. אנא קחו בחשבון שלא ניתן להגיע עם כלבים.
אנו מעוניינים לארח באהבה ומכל הלב עוד אלפי מטיילים בעתיד. עזרו לנו לשמור על מוטיבציה גבוהה וחשק מלא להיות מלאכי שביל למשך שנים רבות.
תודה גדולה גדולה לחברת איזיגו על תרומתם הנדיבה של מנוע ההזמנות המאפשרת לכם להזמין אונליין.

לקחת אוויר... רגע של שפיות בכל הטירוף. בואו אלינו.

מדיניות ביטול – ‘חרבות ברזל’ מיוחדת
אפשרות לביטול ללא עלות עד 48 שעות לפני יום ההגעה!

מבצע אפטר מיוחד לאנשים המיוחדים ששומרים עלינו* –
קוד  שובר – FIDF24

בריכת שכשוך עם אופציית שליטה בטמפ’ – פינוק אמיתי אל מול נוף מדבר בכל בקתה!

לילות מדבר 2024 
החלומות מתגשמים כשהכוכבים נופלים